תשע"ב-ארבע אותיות, שני שירים ושנה אחת מצוינת.

מה עולה לכם בראש כשאומרים לכם ראש השנה?

תפוח בדבש? מיליון sms מעצבנים מאנשים שאין לכם מושג מיהם,ו גם להם אין מושג מי אתם, אבל הופעתם להם  באנשי הקשר,  ולכן קיבלתם ברכה "אישית במיוחד בשבילך" (כולל החשמלאי שהתקשרתם אליו לפני שנתיים לקבל הצעת מחיר)?

אולי גפילטחריימה? המון ארוחות משפחתיות ומתנות?

כן, גם אצלי זה ככה, וגם החלטות וסיכומים, אבל, השנה החלטתי שזה גם הזמן להגשים  את חלומי , ולהחליף את מוני מושונוב בתפקיד הבאבאבובה.

 אולי בגלל שהשיר א' אוהל היה מאוד פופולארי בחודשים האחרונים, השתעשעתי באותיות תשע"ב וקיבלתי כל מיני דברים.

ברוח החג החלטתי להשאיר רק את החיוביים.

תשע"ב זה קודם כל: תהא שנה עתירת טוב .

ומה עוד?

ת-תודה. נכון, תמיד צריך לשאוף הלאה, לשפר,  להשתפר,  אבל לפני הכל, בואו נעצור רגע ונכיר תודה על מה שיש. זה לא מובן מאליו. בכלל לא.

ש-שינויים. הם חלק מהחיים. לפעמים החלק המפחיד, לרוב החלק המלהיב.

לפעמים  הם כל כך קטנים שמרגישים אותם רק בדיעבד, פעמים אחרות הם גורמים לנו להרגיש קטנטנים, פסיקון בהיסטוריה. הם תמיד שם,כדאי שנשלים איתם.

ע-עיניים. אין לי דרך יפה וברורה יותר להסביר חוץ מלצטט את נתן זך שכתב :

" אני רוצה תמיד עיניים כדי לראות את יפי העולם"

שתמיד יהיו לנו עיניים לראות, להכיר,  גם את הפחות יפה, כדי לשפר והכי חשוב שהעיניים האלו בניגוד לכל חוקי האנטומיה ישבו לנו עמוק בלב.

ב-בחירה. כן המשפט הזה כמו הרבה אמיתות, הפך כבר לקלישאה,אבל זו האמת. אנחנו תמיד בוחרים! גם כשאנחנו לא בוחרים, זו בחירה ולכל בחירה יש תוצאה ועם הבחירה באה האחריות ולכן ,בואו נהיה מודעים לבחירות שלנו ולזכות והחובה לבחור.

ומאחר ובכל זאת היה לי קשה לבחור רק ארבע ריכזתי בקליפ הבא עוד קצת.


Bookmark the permalink.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>